Vitaj na našom webe

Ahoj, návštevník :),

vítame Ťa na našej stránke. Keď nevieš, čo ďalej, tak si vyber z troch možností:

1. Ak si sem prišiel len kvôli zvedavosti - rýchlo odíď :)

2. Ak tu niečo hľadáš, ale zatiaľ nevieš čo - tak klikaj ďalej:)

3. Ak súrne niečo potrebuješ - napíš nám email :)

Táto stránka slúži hlavne žiakom, ktorých učím (SJL) a žiakom 9. B triedy, ktorým som triedna učiteľka.

 

Takto vyzeral náš 8. ročník a začínal 9.

... perfekto program vďaka skupine O-ZONE :D - - Lukášovi, Dominikovi, Peťovi, Martinovi, Monike, Lucii, Zuzke ... veľké ĎAKUJEM :)

... uff... sú pred nami prijímacie škúšky - poniektorí už prijatí :)))))))

... a je to tu - testovanie9 - 13. 3. 2013

... vysvedčenie v rukách - okrem dvoch dobehli do pol-cieľa všetci :)

... komparo máme za sebou celkom úspešne

... čaká nás úplne "pohodový" ročník - komparo, polročné vysvedčko, testovanie9, prijímacie skúšky, rozlúčka :)

... začína sa posledný 9. ročník

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

... že sme sa dopracovali až do VIII. ročníka :D

... že sme sa zapojili do súťaže LIDL - najdlhšia účtenka - a nevyhrali sme :D (742 m)

... že sme zorganizovali program na Medzinárodný deň školských knižníc

... že sme absolvovali hallowensku párty, kde naša žiačka Paťka vyhrala cenu :)

... že sme vyhrali zápasy v basketbale nad všetkými triedami druhého stupňa a úspešne sme absolvovali zápas s vyučujúcimi :)) /družstvo: Klaudia G.,Peter H.,Martin D., Martin U., Lukáš C.,Dominik O./

... že sme si zorganizovali vianočnú besiedku so slávnostným obedom :) a rozdali si darčeky :)

... že náš žiak Lukáš C. skončil na CELOVESMÍRNEJ OLYMPIÁDE V RUŽOMBERKU ako prvý - netešte sa moc..to len odovzdal papier ako prvý:))) .../°aká je to celovesmírna olympiáda sa dozvieš na našej stránke v priečinku Výroky:)/

... naša trieda sa rozrástla o ďalších 5 kvetináčov rôznych farieb, čím sme si spríjemnili prostredie triedy

... že chlapci dnes stihli poškodiť kryt svietidla :(

... že sme vyhrali v súťaži o najkrajšiu kraslicu jeden deň práce na FARME :))) ..ale nie na takej, aká práve "beží" v TV. Vyhrali sme prácu v areáli školy...celkom sme sa zabavili, ale aj zamakali ...

... že NAJLEPŠÍMI PRACOVNÍKMI na akcii AREÁL ZŠ boli Martin U., Martin D., Lukáš C. Chlapci, ste super :))

... že ideme na koncoročný výlet do Bešeňovej

... že naša trieda bola druhá najlepšia v priemere známok na II. stupni - GRATULUJEM !!!

... že končíme VIII. ročník a začínajú PRÁÁÁÁÁÁÁÁZDNINY ..... HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ...


Anketa

Páči sa ti naša stránka?

Áno, veľmi :).
82%
280

Áno, je dobrá :).
18%
62

Celkový počet hlasov: 342


Krásna myšlienka ...

SVEDOMIE ...

04.07.2010 20:19
Človek robí veľkú chybu, ak za hlavné kritérium seba samého príjme pohľad iných. Veď ako môžu tí zodpovedne posúdiť, či nás konkrétny čin ochudobnil alebo obohatil. Skutočným meradlom činov i slobody človeka nie sú hodnotiace slová iných, ale jeho vnútorný rozmer, pre ktorý bádatelia duše našli...

—————


Úvodná stránka

Exupéryho modlitba

26.08.2011 20:13
Exupéryho modlitba Neprosím o zázrak, Pane, ale o silu pre všedný život. Nauč ma umeniu malých krokov. Sprav ma vynaliezavým a vynachádzavým, sprav ma sebaistým v správny čas. Obdar ma jemnocitom, aby som dokázal odlíšiť prvoradé od druhoradého. Prosím o silu...

—————


Buď milý k ľuďom po ceste hore, pretože ich budeš potrebovať na ceste dole. W. Migner


Kto to vie, ten to robí.
Kto to nevie, ten to učí.
Kto to nevie učiť, ten to riadi.
Meckenov zákon


Čo počujem, to zabudnem. Čo vidím, to si pamätám. Čo si vyskúšam, tomu rozumiem. Konfucius


Ak uspejete iba raz, môže to byť náhoda. Pokiaľ uspejete dvakrát, môže to byť šťastie. Pokiaľ uspejete trikrát, tak vďaka usilovnosti a pracovitosti. Normandské príslovie


Úsmev stojí menej než elektrina a dáva viac svetla. A. Cronin


Bohatým nie je ten, kto má zlato a striebro, ale ten kto sa uspokojí s málom. M. Waltari


Dobré skutky prestávajú byť dobrými, keď sa za ne dožadujeme odmeny. Lessing


Najvzácnejšie v živote nie su veci,ale chvíle. A. Buchwald


Život je krásny preto, lebo v každej chvíli nám umožňuje začať ho žiť znovu. Pavese


V živote záleží na celkom iných veciach ako na tých, ktoré si možno kúpiť. Wander


Kontakt

zuzana salvova


P R Á Z D N I N Y:

* jesenné: boli

* zimné: boli

* polročné: boli

* jarné: boli

* veľkon.: boli

* letné: 01.07.-31.08.2013

 


Meniny:

* 25. 3. Marek

* 7. 5. Monika

* 9. 5. Roland

*29. 6. Peter

* 6. 7. Patrícia

* 4. 8. Dominik

* 11. 8. Zuzana

* 2. 9. Rebeka

* 29. 9. Michaela

*18. 10. Lukáš

*11.11. Martin

*17.10. Klaudia

*13.12. Lucia

*24.12. Eva